האם אמרת לעצמך בעבר "אם רק היו מייעצים לי נכון, הייתי עושה את הדברים אחרת"?

אנחנו בטוחים שכן, כולנו חווינו את זה...

אבל עכשיו יש לך הזדמנות פז לקחת את העתיד בידיים שלך!

אנחנו פה למענך, כדי שבעתיד בני משפחתך וחברייך ישמעו ממך את המשפט: "כמה טוב שפעלתי בחוכמה ודאגתי לעתיד שלי".

אז קדימה, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם בתוך יום עסקים אחד.
אנחנו קוראים את כל ההודעות שלכם ומתייחסים באופן אישי לכל פנייה.

 

"איתרתם לנו 50,000 ש"ח"

"תודה ענקית לדניאל וחברת מניב שעזרו לנו לאתר 50,000 ש"ח שהיו שייכים לנו ואף אחד לא טרח לספר לנו עליהם"

"אני חוסך 3300 ש"ח בשנה"

"מניב סיפקו לי ייעוץ פנסיוני מקצועי שחוסך לי 3300 ש"ח בשנה, מומלץ מכל הלב"

"משפחתנו קיבלה 55,000 ש"ח במתנה"

"עדיין לא מצאנו את המילים להודות לדניאל על הייעוץ המדהים שהוא נתן לנו. חסכנו בפגישה אחת קטנה סכום שהיה לוקח לנו לצבור שנים. תודה תודה תודה"

"אני חוסכת 520 ש"ח לחודש עד סוף החיים"

"רציתי להודות לדניאל מקרב לב על הסדר שהוא עשה בתיק הפנסיוני שלי. סכום הכסף המיותר שביזבזתי במהלך החיים, מתוך חוסר ידע והבנה - פשוט בלתי נתפס. יחד עם זאת, בזכות דניאל העתיד שלי בטוח הרבה יותר עכשיו"

 • "בקופות הגדושות של הגופים הפיננסיים ממתינים מיליארדי שקלים שאלפי חוסכים ויורשיהם לא יודעים על קיומם. באוצר מבטיחים שהם פועלים לרכז את הנתונים, אך בינתיים חברות הביטוח, הבנקים וקופות הגמל מרוויחים על חשבון הציבור"

  ynet
 • מעסיקים טוענים כי הבנקים יבטלו הטבות קודמות ומזהירים את עובדיהם: "ייעוץ פנסיוני בבנק ימחק עשרות אלפי שקלים מהפנסיה שלכם"

  וואלה!
  וואלה!
 • "כ-15 מיליארד שקל שוכבים ללא דורש. אולי חלק מהאוצר הזה שלכם? כספי פנסיה של חוסכים שנפטרו, או חסכונות ישנים שבעליהם שכח מקיומם - שוכבים במרתפי הבנקים, קופות הגמל וחברות הביטוח. בגלל חוסר מודעות או סתם בלגן במוסדות, בעלי הכסף לא יכולים ליהנות ממנו"

  nrg
 • "האם הישראלים מודעים לחשיבות החיסכון הפנסיוני שלהם?
  מסתבר שלא. "על פי תוצאות הסקרים של חברות הביטוח, רוב הישראלים לא מודעים לחשיבות החיסכון הפנסיוני. בגיל צעיר הישראלים חושבים על "הטיול הגדול" ולא על החיסכון הפנסיוני שלהם".
  כמובן שמומלץ להתחיל לחסוך בגיל צעיר "ככל שהחיסכון מתחיל בגיל צעיר יותר, יש יותר שנים לחסוך - יותר תשואות. למעשה החוסך מרוויח פעמים, לא רק שחסך יותר שנים הוא גם הרוויח את התשואות לאותן שנים".

  כלכליסט
  כלכליסט
 • "לפחות 15 מיליארד שקל השייכים לציבור "נשכחו" בקופות גמל, בקרנות הפנסיה ובפוליסות ביטוח מבלי שהחוסכים או יורשיהם יודעים על קיומם. הסיבות לכך מגוונות: חלקם החליפו כתובת מגורים והתכתובת לא מגיעה ליעדה, אחרים עזבו מקום עבודה ולא יידעו או שכחו שהיה להם חיסכון פנסיוני: לעיתים גם מדובר בחסכונות קטנים שנוצרו אי-שם במקום עבודה זמני בשנות ה-20 לחיים. יש גם מוטבים שאינם מודעים לחיסכון שיקירם השאיר להם לפני שהלך לעולמו"

  גלובס
  גלובס

%d7%94%d7%a0%d7%a8%d7%99-%d7%a4%d7%95%d7%a8%d7%93

"יש לעזור לאנשים לחשוב באופן טבעי על כסף,
יש להסביר להם מהו הכסף וכיצד עושים כסף"

 הנרי פורד

 

 

עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים שיחסכו לכם הרבה כסף! (-: