הקץ לסחבת! משיכת כספי פנסיה עם שירות אישי

אנו נקצר את תהליך משיכת כספי פנסיה שלך ב-65%, בתשלום סמלי ושירות אישי...

משיכת כספי פנסיה
משיכת כספי פנסיה

עובדה מס' 1: לעיתים אתם מעוניינים לבצע משיכה מוקדמת של כספי הפנסיה שלכם בגלל אילוצים שונים והתמודדות עם מציאות לא פשוטה, או בגלל שמצאתם אפיק השקעה טוב יותר לכסף שלכם.

 

עובדה מס' 2: תהליך משיכת הכספים דורש ממך סבלנות רבה ועצבים מברזל כי ההתנהלות מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות מייגעת ומתישה.

 

עובדה מס' 3: אי הבנה של מספר נתונים חשובים כמו מיסוי, דמי ניהול ותשואות יכולים להביא אותך להפסד של עשרות אלפי שקלים מכספי הפנסיה שלך, כספים אשר לא יחזרו אלייך לעולם.

 

החלטנו לעזור לך עם קבלת ההחלטות! שיחה אשר תעשה לך סדר ותחסוך לך אלפי שקלים! תפקידך למלא את פרטייך, תפקידנו להתקשר אלייך (-:

כבר 2,832 אנשים נעזרו בנו לצורך משיכת כספי הפנסיה שלהם

"כמעט שילמתי מס מיותר של 5,500 שקל"


⭐⭐⭐⭐⭐
"לאחר שקצת קראתי באינטרנט הבנתי שלמשוך את כספי הפנסיה שלי זו פעולה שצריך לתכנן אותה כראוי כדי לא לשלם מס מיותר. לשמחתי נתקלתי במודעה שלכם והחלטתי להרים טלפון… לאחר שיחה קצרה הבנתי שאני בידיים טובות והתחלנו ביחד בתהליך. לשמחתי חסכתי את כל כאבי הראש והטרטורים וגם חסכתי כסף רב שכנראה הייתי מפסידה אם לא הייתי פונה אליכם. אני מאחלת לכם פרנסה בשפע והמשך הצלחה, אתם פשוט עושים עבודת קודש"


א.ב, פתח תקווה

3 סיבות מדוע תהליך משיכת כספי פנסיה כ"כ מייגע :

1. ישראל היא ארץ הבירוקטיות וחברות הביטוח ובתי ההשקעות הן אלופות הבירוקטיה! התהליכים מסובכים, מעיקים וגורמים לאזרח הפשוט להתייאש.

2. כפי שתצפו בסרטון שצירפנו, בכתבה ששודרה בערוץ 10 מצאו שיש לחברות השונות אינטרס ברור להשאיר את הכספים אצלן שכן הן משתמשות בו להשקעות שונות. יותר כסף אצלן בחשבון – יותר כסף להשקעות עבורן!

3. החברות דורשות בכל פעם מסמכים אחרים ודורשות מכם לפנות למעסיקכם הקודמים, דבר שבמקרה הטוב לא נעים ובמקרה הרע לא אפשרי מכיוון שמקום העבודה הקודם שלכם נסגר, החליף הנהלה או נרכש.

3 דרכים בהן משרד האוצר מערים קשיים על משיכת הפנסיה שלך:

1. למשרד האוצר אינטרס ברור שלא תמשכו את הפנסיה שלכם מכיוון שהוא חושש שתהיו עליו כנטל בעתיד. על כן הוא מערים קשיים עם תשלומי מיסים שונים על הקופות שלכם. לנו יש את הידע כמה אתם צריכים לשלם בדיוק ולא אגורה יותר!

2. משיכת כספי נפטר דורשות צו ירושה או צו קיום צוואה, דבר שמצריך טיפול עו"ד במקרה ואין ברשותכם צו כזה.

3. כל עוד אתם עובדים, אינכם יכולים למשוך את כספי הפנסיה בקופות הפעילות שלכם. אבל מה לגבי קופות פנסיה לא פעילות, אתם בטוחים שאתם יודעים על כולן? אם לא, יש לנו שירות של איתור כספים עם התחייבות למצוא 100% מהכספים שלכם!

צפו בסרטון עכשיו ותבינו מדוע החברות חוששות שתמשכו את כספי הפנסיה שלכם

יש לנו חדשות טובות, אנו יודעים כיצד להאיץ את תהליך משיכת הכספים שלך ב-65%!

1יש לנו ניסיון של 27 שנה בענף הביטוח והפיננסים ואנחנו יודעים בדיוק מה לעשות ואיך למשוך את הכספים שלכם בצורה המהירה ביותר.

2רק אנחנו נספר לכם את האמת אודות המיסים שתשלמו בעת המשיכה, חברות הביטוח ובתי ההשקעות לא.

3עם הכוח של רישיון משרד האוצר שניתן לנו – אף חברה לא מסובבת אותנו.

כבר 2,832 אנשים נעזרו בנו לצורך משיכת כספי הפנסיה שלהם

מאמרים מעניינים בנושא משיכת כספי פנסיה

משיכת פיצויים
מידע על משיכת כספים
מָנִיב - מומחים לאיתור כספים אבודים

משיכת כספי פיצויים ע"י המעסיק

בידי כל מעסיק קיימת האפשרות למשוך כספי פיצויים אותם הוא הפקיד מדי חודש אל הביטוח הפנסיוני של העובדים שלו. האפשרות של משיכת כספי פיצויים ע"י

קרא עוד »
משיכת כספים פיצויים
מידע על משיכת כספים
מָנִיב - מומחים לאיתור כספים אבודים

משיכת כספי פיצויים ללא פיטורים

משיכת כספי פיצויים ללא פיטורים כל מי שהוא חלק משוק העבודה הישראלי יודע שבמידה והוא מפוטר – מגיע לו לקבל כספי פיצויים. אולם מה שלא

קרא עוד »
מהי קצבה מזכה
מידע על משיכת כספים
מניב איתור כספים אבודים

מהי קצבה מזכה

אני רוצה לבצע איתור כספים מהי קצבה מזכה רבים מאיתנו מכירים כל מיני מושגים מעולם הקצבאות. קצבת זקנה, קצבת נכות, קצבת אבטלה, קצבת פנסיה או

קרא עוד »
בזכותנו, מעולם לא היה פשוט יותר לבצע משיכת כספי פנסיה. צרו עמנו קשר עכשיו ונתחיל בתהליך (-:
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן